• biatlon, štafetové preteky mužov a žien v Kontiolahti.

• Bátovská Fialková skončila ôsma v úvodných pretekoch SP;
  • Fehérváry strelil v NHL svoj prvý gól v sezóne;
  • Pelého hospitalizovali v nemocnici v São Paule;
  • Evenepoel bude v nasledujúcej sezóne štartovať na Giro d’Italia.

Argentína vyhrala v kľúčovom zápase nad Poľskom a v osemfinále MS bude hrať proti Austrálii, ktorá v skupine porazila Tunisko aj Dánsko. Obhajcovia titulu Francúzi, ktorí po dvoch víťazstvách prehrali s Tuniskom, sa v osemfinále stretnú s Poľskom.

Futbalisti Argentíny remizujú po 1. polčase s Poľskom 0:0. Argentína mala prevahu, Messi nepremenil penaltu, jeho strelu Szczęsny vyrazil. Gól nepadol ani v zápase medzi Saudskou Arábiou a Mexikom.

Začali sa posledné zápasy C-skupiny na MS vo futbale. Argentína nesmie prehrať s Poľskom, ktoré vedie tabuľku. Argentína je v skupine druhá o skóre pred Saudskou Arábiou, ktorá hrá s posledným Mexikom.

Futbalisti Dánska remizujú po 1. polčase s Austráliou 0:0, Dáni potrebujú na postup do osemfinále MS vyhrať. Francúzsko remizuje s Tuniskom 0:0, Francúzi hrajú bez viacerých opôr vrátane Mbappého.

Na futbalových MS sa začali posledné stretnutia D-skupiny. Istí postupujúci Francúzi hrajú proti Tunisku, ktoré je v tabuľke posledné. Dánsko na postup do osemfinále potrebuje vyhrať nad Austráliou.