Twenty Fifteen
![](https://webcf.waybackmachine.org/web/20220626130934im_/https://i0.wp.com/themes.svn.wordpress.org/twentyfifteen/3.2/screenshot.png?w=572&strip=all)
Tema noastră de bază 2015 este curată, orientată către blog și proiectată pentru claritate. Grafia simplă și directă din Twenty Fifteen este lizibilă pe o mare varietate de ecrane de diferite mărimi și potrivită pentru mai multe limbi. Am proiectat-o folosind o abordare cu prioritate pentru mobilitate, ceea ce înseamnă că am acordat conținutului rolul central, indiferent dacă vizitatorii vor veni pe situl tău cu un smartphone, o tabletă, un laptop sau computer de birou.
Nu am găsit nicio temă. Încearcă o altă căutare.