Раднички дочекује имењака из Крагујевца

Фудбалери нишког Радничког сутра од 16 часова дочекују имењака из Крагујевца у заосталој утакмици 13. кола Суперлиге Србије. Нишки тим се налази усред серије од четири везана меча код куће у року од 12 дана. Пола посла је одлично одрадио, пошто је пре седам дана победио Динамо из Врања са 1:0 у Купу Србије, а онда је у суботу савладао

Раднички – Младост 2:0

Фудбалери Радничког победили су Младост из Лучана са 2:0, у 15. колу Суперлиге Србије. Нишки тим је апсолутно заслужено освојио сва три бода. Био је бољи ривал на терену током свих 90 минута, имао је много шанси, а оба поготка постигао је Миљан Шкрбић. Од првог звиждука судије домаћи су жестоко напали и у 4. и 7.минуту имали одличне прилике

Раднички дочекује Младост из Лучана

Фудбалери Радничког сутра од 16 часова дочекују Младост из Лучана у 15. колу Линглонг Суперлиге Србије. Нишки тим је утакмицом против Динама из Врања пре три дана у Купу Србије, коју је добио са 1:0, започео мини-циклус у склопу којег ће у року од 12 дана одиграти чак четири меча на свом стадиону. Након овог дуела у Купу, следе три

Раднички у осмини финала Купа Србије

Секунде су недостајале да се на стадиону Чаир деси сензација и да путника у осмину финала Купа Србије одлучују пенали. Ипак, од последњег судијског звиждука бржи је био Никола Стевановић, који је постигао погодак у петом минуту надокнаде времена и донео победу нишком Радничком од 1:0 против Динама из Врања, у 1/16 финала националног Купа. Могао је Раднички много раније

Фудбалери нишког Радничког сутра од 16 часова дочекују имењака из Крагујевца у заосталој утакмици 13. кола Суперлиге Србије. Нишки тим се налази усред серије од четири везана меча код куће

2 новембра, 2021 0
Најаве

Фудбалери Радничког победили су Младост из Лучана са 2:0, у 15. колу Суперлиге Србије. Нишки

30 октобра, 2021 0
Извештаји

Фудбалери Радничког сутра од 16 часова дочекују Младост из Лучана у 15. колу Линглонг Суперлиге

29 октобра, 2021 0
Најаве

Секунде су недостајале да се на стадиону Чаир деси сензација и да путника у осмину

27 октобра, 2021 0
Извештаји

Раднички озбиљно уложио у будућност

Фудбалски клуб Раднички наставио је са озбиљним улагањима у будућност. Данас су на стадиону Чаир,

Новости

Куп: Раднички дочекује Динамо из Врања

Фудбалери Радничког сутра од 14.30 сати дочекују Динамо из Врања у 1/16 финала Купа Србије.

26 октобра, 2021 0
Најаве

Одржана комеморација Драгану Пантелићу

Фудбалски свет се данас опростио од легенде југословенског и светског фудбала Драгана Панте Пантелића. У

25 октобра, 2021 0
Новости

Црвена звезда – Раднички 1:0

Фудбалери Радничког поражени су у Београду од Црвене звезде са 1:0, у 14. колу Линглонг

24 октобра, 2021 0
Извештаји

Раднички гостује Црвеној звезди

Фудбалери Радничког сутра од 18.45 сати гостују Црвеној звезди, у утакмици 14. кола Суперлиге Србије.