Twenty Eleven
![](https://webcf.waybackmachine.org/web/20211004060538im_/https://i0.wp.com/themes.svn.wordpress.org/twentyeleven/3.9/screenshot.png?w=572&strip=all)
תבנית ברירת המחדל לשנת 2011 היא תבנית מתוחכמת, קלילה, ונוחה מאוד להתאמה אישית. בכמה לחיצות אפשר לשנות את תפריטי הניווט, תמונת הכותרת, או הרקע - ואף לשנות את הצבעים ואת סידור התכנים בעמוד. תבנית העמודים "חלון ראווה" מאפשרת להבליט פוסטים נבחרים בעמודים ייעודי, והווידג'ט "בר חלוף" מציג בצד את הפוסטים הקצרים שלך - הקישורים, ההערות, הציטוטים והסטטוסים, בהתאם לפורמט הפוסט. בפוסטים בהם יש תמונה ראשית, היא מוצגת במקום תמונת הכותרת, ופוסטים דביקים מקבלים תמונת כותרת גדולה במיוחד.
לא נמצאו תבניות. יש לנסות חיפוש אחר.