Використання функції «Екранний час» на пристроях iPhone, iPad або iPod touch

За допомогою функції «Екранний час» можна переглядати звіти в реальному часі з інформацією про тривалість використання iPhone, iPad або iPod touch, а також встановлювати різні обмеження.

Іконка «Екранний час»

Функція «Екранний час» дає змогу переглянути відомості про вашу активність, а також активність ваших дітей у програмах, на сайтах тощо. Так ви зможете приймати обґрунтованіші рішення щодо використання своїх пристроїв і за бажанням установлювати обмеження. Дізнайтеся, як керувати пристроєм дитини за допомогою Батьківського контролю.

Увімкнення функції «Екранний час»

  1. Перейдіть у меню «Параметри» > «Екранний час».
  2. Виберіть «Увімкнути Екранний час».
  3. Натисніть «Продовжити».
  4. Виберіть «Це мій [пристрій]» або «Це [пристрій] моєї дитини».

Увімкнувши функцію «Екранний час», ви побачите звіт про користування пристроєм, програмами та вебсайтами. Якщо це пристрій дитини, ви можете налаштувати Екранний час і встановити обмеження безпосередньо на її пристрої або зробити це на власному за допомогою функції «Сімейний доступ». Після налаштування пристрою дитини за допомогою функції «Сімейний доступ» також можна переглядати звіти та змінювати параметри з власного пристрою.

Крім того, функція «Екранний час» дає змогу створити спеціальний захисний код допуску до параметрів, щоб тільки ви могли подовжувати використання або вносити інші зміни. Радимо вибрати код допуску, який відрізнятиметься від коду розблокування пристрою. Щоб змінити або вимкнути код допуску на пристрої вашої дитини, перейдіть у меню «Параметри > Екранний час» і торкніть [ім’я дитини]. Потім виберіть «Змінити код Екранного часу» або «Вимкнути код Екранного часу» та автентифікуйте зміни за допомогою Face ID, Touch ID або коду допуску до пристрою.

Якщо ви забули код допуску до функції «Екранний час», оновіть пристрій до останньої версії iOS або iPadOS, а потім скиньте код допуску.

Як установити код допуску до Екранного часу

Установивши код допуску, лише ви зможете змінювати параметри Екранного часу та подовжувати використання програми в разі досягнення встановленого ліміту. Крім того, за допомогою цієї функції можна встановлювати ліміти приватності та обмеження на доступ до контенту із пристрою дитини. Дії з налаштування коду допуску до Екранного часу залежать від того, чи використовуєте ви функцію «Сімейний доступ».

Якщо ви керуєте обліковим записом дитини за допомогою функції «Сімейний доступ»

  1. Перейдіть у меню «Параметри» й натисніть «Екранний час».
  2. Прокрутіть униз і виберіть ім’я своєї дитини в розділі «Родина». 
  3. Виберіть «Увімкнути Екранний час», а потім — «Далі». 
  4. Налаштуйте параметри ПерерваЛіміти програм, а також Контент і приватність, застосувавши всі обмеження, які ви хочете встановити для своєї дитини, або натисніть «Не зараз». 
  5. Виберіть «Код допуску Екранного часу», а потім введіть код допуску у відповідному полі, яке відобразиться. Введіть код допуску ще раз для підтвердження. 
  6. Введіть свої ідентифікатор Apple ID та пароль. Їх можна використати, щоб скинути код допуску до екранного часу, якщо ви його забудете. 

Якщо ви не керуєте обліковим записом дитини за допомогою функції «Сімейний доступ»

  1. Візьміть пристрій дитини.
  2. Перейдіть у меню «Параметри» й натисніть «Екранний час».
  3. Виберіть «Увімкнути Екранний час», а потім — «Далі». 
  4. Виберіть «Це [пристрій] моєї дитини».
  5. Налаштуйте параметри ПерерваЛіміти програм, а також Контент і приватність, застосувавши всі обмеження, які ви хочете встановити для своєї дитини, або натисніть «Не зараз». 
  6. Виберіть «Код допуску Екранного часу», а потім введіть код допуску у відповідному полі, яке відобразиться. Введіть код допуску ще раз для підтвердження. 
  7. Введіть свої ідентифікатор Apple ID та пароль. Їх можна використати, щоб скинути код допуску до екранного часу, якщо ви його забудете.

Перегляд звітів і встановлення лімітів

Завдяки функції «Екранний час» ви отримуєте доступ до звіту про те, як ви використовували свій пристрій, які програми відкривали та які вебсайти відвідували. Щоб переглянути звіт, виберіть «Параметри» > «Екранний час», а потім натисніть «Побачити всю активність» під графіком. Тут можна переглянути використання пристрою, установити ліміти для найчастіше використовуваних програм, а також дізнатись, скільки разів пристрій брали в руки або на нього надходили сповіщення.

Якщо ввімкнути функцію «Синхронізація пристроїв», можна переглянути дані про загальне використання всіх пристроїв, у систему яких увійшли за допомогою вашого Apple ID й пароля.

Як керувати параметрами функції «Екранний час»

Перейдіть у меню «Параметри» > «Екранний час». Потім натисніть «Побачити всю активність», виберіть категорію в нижченаведеному списку та встановіть обмеження. Ось список параметрів, якими можна керувати за допомогою функції «Екранний час».

Перерва

У режимі «Перерва», який можна налаштувати в меню «Параметри», доступними будуть тільки виклики й дозволені програми. Перерву буде застосовано до всіх ваших пристроїв, які підтримують функцію «Екранний час». За п’ять хвилин до її початку ви отримаєте нагадування. Якщо встановлено код допуску до Екранного часу, режим «Перерва» містить додатковий параметр: «Блокування під час перерви». Якщо його активувати, а потім після переходу в режим «Перерва» натиснути кнопку «Запитати більше часу» та ввести код допуску, ви зможете подовжити використання програми на 15 хвилин, годину чи добу. Дитина у своєму обліковому записі може один раз натиснути «Ще одну хвилину» або «Запитати більше часу», щоб надіслати батькам запит на підтвердження.

Ліміти програм

За допомогою параметра «Ліміти програм» можна налаштувати щоденні обмеження на використання певних категорій програм. Наприклад, перебуваючи на роботі, ви хотіли би переглядати лише офісні програми, а не соціальні мережі чи ігри. Ліміти програм оновлюються щодня опівночі, і їх можна видалити будь-коли.

Ліміти спілкування

Цей параметр дає змогу керувати, з ким можуть спілкуватися діти протягом дня та в режимі «Перерва. Ці обмеження застосовуються до контактів у програмах «Телефон», FaceTime, «Повідомлення» й iCloud. Тут також можна керувати контактами, які будуть доступні на годиннику Apple Watch, пару з яким створено за допомогою функції «Налаштування родини». На iPhone і Apple Watch завжди дозволено набирати відомі номери екстрених служб, визначені оператором мобільного зв’язку. Щоб використовувати цю функцію, потрібно ввімкнути контакти iCloud.

Завжди дозволено

Доступ до певних програм може знадобитися, навіть якщо ви перебуваєте в режимі «Перерва»або встановили обмеження «Усі програми й категорії». За замовчуванням програми «Телефон», «Повідомлення», FaceTime і «Карти» завжди дозволені, але в разі потреби для них також можна встановити обмеження.

Контент і приватність

Ви можете визначити тип вмісту, який відображатиметься на вашому пристрої. За допомогою параметра Контент і приватність також можна блокувати невідповідний вміст, покупки й завантаження, а також керувати налаштуваннями приватності.

Дата опублікування: