Petri Kettunen zveřejnil dvacetičlenný výběr, který se představí v polovině října ve švýcarském St. Gallenu. České florbalisty čekají dvě střetnutí se Švédskem

Hráči Ústí se radují z branky do sítě Českých Budějovic. Foto: Sporty Ústí

Karlovy Vary porazily Bulldogs a dotahují se do čela, dvakrát vyhrálo také Ústí

Po rozpačitém vstupu do sezony už se zdá, že jsou karlovarští Hurrican zpátky. V Petrovicích a doma s Bulldogs zapsali Západočeši dvě

Marek Matejčík zpečetil výhru Vítkovic. Foto: 1. SC Vítkovice
29. 9. 2020 (0)

Vítkovice zdolaly i Spartu, Black Angels vyhráli v Ostravě. První body slaví Vinohrady

Lídr tabulky nezaváhal ani v pátém kole Livesport Superligy. Vítkovice porazily Spartu 5:3 a nadále kráčí nejvyšší soutěží bez zaváhání. Naopak první

28. 9. 2020 (0)

První výhra Startu98 za tři body, Židenice zastavily Boleslav, Bohemians narazily v Ostravě

Třetí pokračování nejvyšší ženské soutěže nepřineslo žádné velké překvapení, podobně, jako kolo minulé. Start98 si připsal první vítězství v sezoně za tři body,

26. 9. 2020 (2)

Triumfy ostravských týmů! Vítkovice vyhrály v Boleslavi, FBC zvítězilo na Chodově

Sobotní večer se ostravským týmům vydařil na výbornou! FBC Ostrava nasázela Chodovu ve 4. kole Livesport Superligy devět branek a odvezla si

Martin Tokoš a spol. se mohou radovat z jistého prvenství po základní části. Foto: Martin Flousek, Florbal Mladá Boleslav
26. 9. 2020 (0)

Champions Cup 2021: Boleslav jde v semifinále na Classic, Vítkovice budou hrát s Churem

Florbalisté Mladé Boleslavi a jejich kolegyně z Vítkovic znají své soupeře pro semifinále Champions Cupu 2021. Dnešní los ve švýcarském dějišti turnaje přisoudil